Hata mesajı

Deprecated function: menu_set_active_trail() (/home/ketkurtk/public_html/includes/menu.inc dosyasının 2405 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.

Velibaba Halı Yıkama

Dervişoğulları Pendik halı yıkama fabrikası olarak Pendik Velibaba'
da halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Pendik bölgesinde halı yıkama
hizmeti  için bizi arayın 

0216 473 35 10

Uzman personelimiz, profesyonel makina ve ekipmanlarımız ile hijyenik ve sağlıklı hizmet sunabilmek için maksimum gayret sarfetmekteyiz.

Kapalı halı kurutma alanımız ve tam otomatik halı yıkama makinalarımız ile 2 gün içinde halılarınızı ücretsiz servisimiz ile evinizden yada ofisinizden alıp yine ücretsiz servisimiz ile teslim etmekteyiz.

Halı yıkama fabrikamız çok özel makinalarla ve bitki özlü halı yıkama şampuanları kulanılarak yıkama hizmeti vermektedir.

Sizde Pendik' te halı yıkatma ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz. 
 
Özel halı şampuanlarımızla halılarınız özenle köpürtülerek en zor lekeler dahil çıkarılabilmektedir.

Pendik halı yıkama fabrikasında tazyikli su ile durulanan halılar hafifçe çekilerek köpüklerden arındırılır ve durulama makinesine hazır halegelir. Durulama makinesi konulan halılar sudan dokularına zarar gelmeden arınır...

Yıkama ve durulama aşamasından geçen halı tozsuz bir ortamda asılarak tamamen kurumaya bırakılır, ve halının nemli kalıp ömrünün kısalması veya kötü koku meydana gelmemesine itina gösterilir.
Dervişoğulları Velibaba  halı yıkamada tamamen kuruyan halılarınız özenle paketlenir ve bir telefonunuzla evinizden aldığımız halınız tam zamanında evinize teslim edilir.