KURUMSAL

Dervişoğulları Halı yıkama, siz değerli müşterilerimize velibaba da en kaliteli halı yıkama servisini sunmaktan memnunniyet duyar. 

Halılarınızı eviniz den alınıp 2-3 gün gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde, istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış bir şekilde, ilk günkü gibi temiz  bir şekilde teslim edilir.

Halı Yıkama

Halılarınız fırçalama makinesiyle bitkisel bazlı halı şampuanı ve sertlik derecesi ayarlanmış suyla fırçalanır.
 
Durulama ve Sıkma

Fırçalama sonrasında halılar yüksek basınçlı sertliği ayarlanmış su ile durulandıktan sonra santrifüj-sıkma makinasında sıkılarak içindeki su ve kimyasallardan arındırılır. 

Asma ve Kurutma Sıkma makinesinden çıkan halılarınız, kapalı ve yarı açık kurutma odalarında kurutmaya bırakılır. 

Paketleme ve Servis

Kurutma işleminden sonra halılarınızın son kontrolleri yapılır, müşterilerimize hazır hale getirilerek  adresinize servis elemanlarımız tarafından teslim edilir.

 

El ve Makina Halısı Kullanıcılarına Önerilerimiz:

Не нужно преполагать, найдешь ты по запросу гидра сайт зеркало рабочее на сегодня. Хотим обратить ваше внимание на высококлассную площадку - OMG!OMG! Молниеносно проходя на наш магазин, вы отказываетесь в прекрасном интернет-магазине, продавцы которого ценят ваше личное время и комфорт.

Halınızı silkelemeyiniz ve çırparak temizlemeye çalışmayınız, uygun periodlarda elektrikli süpürge ile zorlamadan süpürünüz. 

Ev tipi makinalarla yapacağınız ara temizliklerde yıkamadan sonra durulama yapınız.

Herhangi bir leke oluştuğunda lekeye mümkün olduğunca kurutmadan ancak profosyonel bir firmanın vereceği bilgi doğrultusunda müdahale ediniz. 

Sivri ayaklı eşyaları halı üzerine mümkün olduğunca koymayınız. 

Halınızı güneş ışığına direkt maruz bırakmayınız.

Mümkünse 2-3 ayda bir yönünü değiştirerek kullanınız. 

El dokuma halılarınızın bozulan saçaklarını, bozulma halının kendisine inmeden onartmalısınız. Bu tür halılarda overlok yaptırmak yerine orjinal saçak tercih etmelisiniz. 

Uygun zamanlarda ara temizlik yapmanız,halınızın hiç profesyonel temizlik istemeyeceği anlamına gelmez. Normal kullanımdaki bir halı temiz bile gözükse ortalama 7-10 ay arasında profesyonel bir firma tarafından temizlenmelidir.